Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

Audytel S. A.


Ks. I. Skorupki 5

00-546 Warszawa

Numer telefonu: 22 537 5050

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Dyrektywa nis implementacja


Krótki opis firmy Dyrektywa nis implementacja

Przedsiębiorstwa z sektora energetyki, logistyki, bankowości, a także służby zdrowia, infrastruktury cyfrowej i wielu innych muszą swoją działalność dostosować do dyrektywy NIS, która weszła w życie 28 sierpnia 2018 roku. Celem uchwalenia przez PE tej dyrektywy było zapewnienie niezakłóconego świadczenia usług kluczowych i cyfrowych i porusza m.in. kwestie bezpieczeństwa informacji, a także zgłaszania incydentów.

Doświadczone przedsiębiorstwa, dysponujące szerokim zapleczem prawniczym, jak i technicznym, doskonale dostosowują się do regulacji, jakie wprowadził niniejszy dokument. Nowi i mniej doświadczeni gracze natomiast mogą potrzebować odpowiedniej pomocy.

Jeśli i Ciebie dotyczy dyrektywa NIS, a jej implementacja w Twoim przedsiębiorstwie stanowi nie lada wyzwanie, zawsze możesz skorzystać z fachowej pomocy specjalistów. Takich zaś możesz spotkać w firmie Audytel. To zespół profesjonalistów, którzy za główny cel obrali pomoc w zwiększaniu efektywności działania firm, a także podnoszeniu bezpieczeństwa systemów informatycznych. Dysponują bogatym doświadczeniem i profesjonalną wiedzą.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >