Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

Creek Melioracje Marek Ruczaj


Czyże 19

17-207 Czyże

Numer telefonu: 534 160 160

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.melioracje.net/ - Melioracja pola


Krótki opis firmy http://www.melioracje.net/ - Melioracja pola

Pola uprawne wymagają w zasadzie całorocznego zaangażowania ze strony właściciela. Aby czerpać określone zyski z upraw, rolnicy nie mogą jedynie liczyć na dobrą pogodę. Choć jest ona co prawda jednym z ważniejszych czynników decydujących o powodzeniu upraw, to przecież w wielu aspektach należy wpływać na naturę, dopasowując ją do bieżących potrzeb.

Melioracja pola jest jedną z usług świadczonych przez profesjonalną firmę Creek Melioracje. Jej działalność nie ogranicza się wyłącznie do drenażu pola, w grę wchodzi jeszcze chociażby projektowanie i montaż instalacji hydrotechnicznych albo przygotowanie wałów przeciwpowodziowych.

Wspomnianą firmę cechuje doświadczenie, które łączy się dostępem do najlepszego sprzętu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a każdy obszar przed podjęciem prac dokładnie analizowany, m.in. pod kątem ukształtowania terenu i jakości gleby. W efekcie otrzymuje się kompleksowe wsparcie przy regulowaniu stosunków wodnych dla większej efektywności i bezpieczeństwa upraw.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

PHU AGROVET Andrzej Konopka


Szosowa 84, Śniadowo

Zobacz >

Gromet


M. Konopnickiej 2B, Grajewo

Zobacz >

NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan


Familijna 65, Białystok

Zobacz >